Written by admin

Kryptowaluty – wielkie oszustwo czy przyszłość rynków finansowych

09.08.2018 18:00 Galeria Delfiny

Instytut Libertatis serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w Galerii Delfiny

Zapraszamy na spotkanie z Kamilem Rafałem Gancarzem, będziemy rozmawiać o kryptowalutach.

Kamil Rafał Gancarz:

Finansista, przedsiębiorca, wynalazca. Od stycznia 2010 roku właściciel i dyrektor zarządzający firmy Invest Management.

Pasjonat finansów, członek Mensy, człowiek o wielkiej energii, przenikliwości i skrupulatności.
Karierę zawodową zaczynał jako trader, pracując w brytyjskiej firmie inwestycyjnej, gdzie po odpowiednich szkoleniach zarządzał kapitałem 25 milionów euro. Podejmując decyzje o alokacji aktywów na różnych rynkach, zrobił ponad 500 tysięcy lotów, czyli około 20 miliardów złotych obrotu.

Preferując jednak pracę z ludźmi nad wielogodzinne wysiadywanie przed monitorami, zmienił charakter wykonywanej pracy i rozpoczął własną działalność gospodarczą na rynku doradztwa finansowego. Następnie, wraz z rosnącym doświadczeniem przesunął się bardziej w kierunku consultingu finansowego dla zamożnych, a przez to bardziej wymagających klientów. Obecna współpraca z różnymi instytucjami finansowymi, (w tym bankami i instytucjami pozabankowymi) na całym świecie pozwala mu świadczyć także usługi w zakresie umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, otwierania kont bankowych na całym Świecie i pomocy w procedurach compliance związanych z otwieraniem oraz prowadzeniem rachunków bankowych.

Pasja i nieustające pogłębianie swojej wiedzy zawodowej pozwoliły mu wypracować bardzo wysokie i rzadko spotykane na polskim rynku kwalifikacje w analizie instrumentów finansowych, produktów inwestycyjnych rynku kapitałowego, produktów bankowych oraz alternatywnych systemów obrotu.

Od 2014 roku związany z technologią Blockchain i kryptowalutami, jako finansami 2.0.
Fundator i prezes Fundacji „Blockchain Development Foundation”, zajmującej się rozwojem i wspieraniem technologii Blockchain, działalnością naukową i naukowo-techniczną, wspieraniem wynalazczości oraz ochrony i rozwoju własności intelektualnej, jak również wspieraniem start-upów związanych z bezpieczeństwem, kryptografią i technologią Blockchain.

Liczba miejsc ograniczona: rejestracja przez FB